Back to Top

УФ (ультрафіолетовий) друк на пластику, акрилі, наклейок і банерів.

Ультрафіолетовий друк – досить новий і високотехнологічний метод нанесення різних зображень на матеріали різного призначення. Технологія широкоформатного УФ-друку грунтується на використанні спеціальних фарб, які мають здатність тверднути під впливом ультрафіолету, при цьому утворюючи тонку плівку. Застосування чорнила, твердящих УФ-світлом, дозволяє друкувати як на рулонних матеріалах так і на банерній тканині, самоклеючій плівці, папері. Також можливий друк і на твердих листових матеріалах, таких як пластик, акрил, поліпропілен, скло і т.д.

За допомогою застосування УФ-друку можна досягти високого рівня яскравості, рельєфності і оригінального блиску зображення. У процесі створення зображення наша компанія використовує виключно чорнило високої якості, а також обладнання, яке відповідає останнім технологічним тенденціям.

Ми вам послуги ультрафіолетового друку в Києві, з використанням новітнього обладнання, що забезпечує фотографічне якість відбитків. Високий рівень дозволу друку, а також мінімальний розмір краплі в процесі нанесенні зображення є основними характеристиками ідеальної передачі кольору, чіткості і яскравості відбитків.

Щоб розібратися, що ж являє собою широкоформатний УФ друк, спробуємо визначити основні переваги та недоліки такого виду друку.

Переваги друку УФ:

  • можливість друкувати на всіляких поверхнях: скло, метал, ПВХ, МДФ, дерев’яні поверхні, картон, папір і ін.
  • можливість створення текстурних поверхонь
  • екологічність і практично повна відсутність запаху в порівнянні з іншими друкованими технологіями
  • можливість застосування в процесі друку лаку і білих чорнил, що додасть оригінальність будь-якого зображення.

УФ друк для підвищення рівня впізнаваності власних товарів і послуг дана різновид рекламної друку є ідеальним варіантом. Весь обсяг робіт виконується максимально швидко, зображення відрізняється стійкістю до впливу зовнішніх факторів, вартість приємно радує своєю доступністю.

Наші переваги: Зробіть замовлення і переконайтеся!

Гарантія якості
Дотримання термінів
відповідальність
конкурентні ціни