Цифрова друкарня нашої фірми займається виготовленням різноманітних видів друкованої продукції. Для наших клієнтів ми надаємо широкий вибір зразків виготовленої нами продукції для вибору свого стилю, що підходить під особливості вашого бізнесу.

Новітні технології дозволяють випускати різноманітні повнокольорові види друкованої продукції, що відповідають сучасним стандартам. Наша продукція може бути виконана в чорно-білому або кольоровому варіантах, відрізнятися за форматом, якості і виду використаного паперу.

Види друкованої продукції, що випускаються нашою компанією:

Буклети і каталоги –поширений вид друкованої продукції, друкується з двох сторін листка паперу. Далі буклет згинається кілька разів. Основним змістом буклетів може бути коротка інформація про продукцію, виробництві або компанії, контактні дані відповідальних осіб. Буклети можуть бути виконані в чорно-білому або кольоровому варіанті.

Наклейки на плівці Oracal — найпоширеніший вид друку на плівці, використовується для виготовлення різноманітної друкованої продукції – від маленьких наклейок до величезних рекламних вивісок, в тому числі для оклеювання вітрин та авто.

Банерце рекламний або інформаційний носій, виготовлений на тканинній основі. За допомогою друку на банері виготовляються розтяжки, транспаранти, виставкові стенди, стенди для оформлення вітрин або приміщень.

Хочете виготовити або замовити табличку?

Компанія Print Active робить таблички на замовлення. Виробництво і виготовлення табличок різної складності – одно з головних напрямів діяльності компанії. Таблички широко використовуються у сучасному світі. Ми зустрічаємо їх на вулицях, в транспорті, в магазинах. Цей предмет може багато що розповісти.

Хочете віддрукувати картину на полотні та фотообоях?

Собі на пам’ять або близьким? Яскраві і барвисті картини привносять відчуття затишку. Дозвольте зробити це професіоналам: друкуйте на полотні і фотошпалери від Print Active.

Вам необхідна поклейка витрин? оклейка вікон?

Оформлення стелажів або оформлення кіосків? Компанія Print Active займається обклеюванням вітрин, вікон, оформленням вітрин, оформленням вікон, стелажів і кіосків.