Back to Top

Рекламно-виробнича компанія PrintActive вже більше 8 років на ринку поліграфічних послуг. Ми старанно працюємо і намагаємося розвиватися разом з потребами наших клієнтів. Почавши роботу тільки з цифрового друку, зараз ми пропонуємо широкий спектр інших послуг, таких як широкоформатний друк: банери, вивіски, стенди; офсетний друк: елітні візитки; офсетний друк: журнали, флаєра, буклети великими тиражами; а також найрізноманітніші прикраси Вашої продукції. Ми з любов’ю підходимо до кожного замовлення, і намагаємося вкласти в нього весь наш професіоналізм і накопичений досвід.

Наші переваги: ​​Зробіть замовлення і переконайтеся!

Гарантія якості
Дотримання термінів
Відповідальність
Конкурентні ціни

Пріоритетами в нашій роботі є не тільки максимально можливу якість, але і швидкість виготовлення замовлення. Якщо Вам потрібно продукція «на вчора», Ви звернулися за адресою. Різні види друку, в зв’язку зі специфікою виробництва, вимагають різну кількість часу, ми завжди намагаємося звести цей час до мінімуму без шкоди якості.

Клієнт, у всьому процесі виробництва, для нас, є головною ланкою. Ви завжди можете отримати вичерпну консультацію від наших менеджерів і дизайнерів, на Ваше замовлення, а також почути поради, як отримати якісну продукцію за оптимальною ціною.

Для Вашої зручності, у нас існує послуга «Замовити дзвінок». Так само Ви можете зателефонувати на наш номер і замовити друк.


Способи зв’язку:

@-mail:office@printactive.com.ua 

Телефонуйте нам!

Life (063) 205 61 13

Киевстар (098) 948 28 11

МТС (095) 316 13 39

Ми в соцмережах:

Адреса: Україна, м.Киев, вул. Кирилловская (Фрунзе) 160 “Б”

Ми завжди відкриті для Ваших пропозицій і критики, адже це дає можливість вчитися, ставати краще і вдосконалювати свою роботу.

Ми щиро радіємо, коли наша робота допомагає Вам досягти бажаних цілей.

Успіху Вам і натхнення !!