Back to Top

Друкуємо і виготовляємо різні наклейки будь-яких розмірів і будь-якого призначення.
Від 1шт!

Бажаєте отримати кращу ціну?
пишіть нам office@rpkactive.com.ua
вбо телефонуйте нам за номерами (063)205 61 13, (098)948-2811, (000)000-0000
Чи заповніть форму зправа
Друк на:
самоклеюча плівка Оракал (Orakal), самоклеючий папір рафлатак (Raflatac). Так само після друку можна зробити фігурну порізку наклейок будь-якої форми.

Плівки для друку: біла, прозора, перфорована (в дірочку)
Або виготовляється з білої або кольорових плівок Оракал (Orakal) з наступних серій:
-641 – стандартна будь-якого призначення
-751 – автомобільна

-8300 – прозора кольорова
– і інші (світловідбиваючі, светонакаплівающая, світлорозсіювальна та ін.)

Вам необхідно:

виготовлення самоклейок?
друк на плівці Oracal?
виготовлення реклами?
розробити дизайн?
поклейка реклами?

Ми пропонуємо:

Якісне виготовлення!
будь-які розміри і призначення!
знижки на обсяг друку!
досвідчені поклейщик!
послуги креативного дизайнера!

Наші переваги: Зробіть замовлення та переконайтесь!

Гарантія якості
Дотримання термінів
Відповідальність
Конкурентні ціни
Приклади робітВиди наклейокВиди самоклейок для друку

Для скла

Вікна, вітрини, вітражні, автомобільні та інші скла.

Транспортні

Друк наклейок на плівці для будь-якого виду транспорту, це може бути реклама, вишиванка або просто прикраса.

Напольні

Покажчики, Реклама, Сліди, ЛюбаПечать на плівці покажчиків, реклами, покажчиків у вигляді слідів, наприклад, або в будь-який інший формі. Часто актуальні в торгових центрах, метро, магазинах, офісах та ін.

Попереджувальні

Попереджувальні, що інформують, що вказують і ін.

Декоративні

Друк декоративних наклейок для будь-яких інтер’єрів та екстер’єрів!

Рекламні

Друк рекламних наклейок проводиться будь-яких розмірів, з будь-яким зображенням, для будь-яких поверхонь і умов, наприклад наклейка з логотипом: де є клієнт, там повинна бути і Ваша наклейка!

Юмористичні

Наклейки з гумором і жартом піднімуть настрій.

Будь-які

Гарна наклейка завжди знайде, де приклеїтися!

STARTECH-CARBON-WHITE
oracal prozr
one_way_vision
AFF63873-60DA-3300-7C23-BD227DF0E70E

Oracal — Найпоширеніший вид самоклейок – друк на самоклеючій плівці, використовується для виготовлення різноманітної друкованої продукції – від маленьких наклейок до величезних рекламних вивісок, в тому числі при поклейке авто і вітрин. Наклейки на сьогоднішній день широко використовуються. Наклейки ми зустрічаємо всюди.
One Way Vision — Перфорована плівка з однобічною прозорістю. На лицьовій стороні друкується зображення, виріб наклеюється на скло, а деякі екземпляри можна використовувати на нерівних поверхнях, зсередини приміщення або транспорту плівка створює ефект тонування, майже не втрачаючи прозорості. Так само можна замовити наклейки з Вашим логотипом на прозорій плівці.

Компанія Print Active надає виготовлення різноманітних наклейок. Наклейки на плівці Oracal – найпоширеніший вид друку на плівці, використовується для виготовлення різноманітної друкованої продукції – від маленьких наклейок до величезних рекламних вивісок, в тому числі при поклейке авто і вітрин. Ви хочете надрукувати наклейки на плівці? Компанія забезпечить Вас будь-якими наклейками. У тому числі Компанія займається виготовлення наклейок на авто. Друк наклейок на сьогоднішній день необхідна всім. Компанія може надрукувати наклейки на плівці оракал в Києві, розробити дизайн реклами і наклеїти наклейки: в компанії працюють досвідчені поклейщик. Друк на плівці? Друк наклейки на оракале? Для компанії Print Active не існує кордонів: друк на оракале в Києві або по всій Україні – просто зв’яжіться з компанією і обговоріть деталі.
Цифрова друкарня нашої фірми займається виготовленням різноманітних видів друкованої продукції. Для наших клієнтів ми надаємо широкий вибір зразків виготовленої нами продукції для вибору свого стилю, що підходить під особливості вашого бізнесу.
Новітні технології дозволяють випускати різноманітні повнокольорові види друкованої продукції, що відповідають сучасним стандартам. Наша продукція може бути виконана в чорно-білому або кольоровому варіантах, відрізнятися за форматом, якості і виду використаного паперу.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!