Back to Top

Друк наліпок та етикеток

Якщо Вам потрібно:


Одна чи багато наліпок?
Розмір найменший чи найбільший?
Стандартна чи фігурна форма?
Надійність та якість виробу?
Відповідальний виробник?

Ми пропонуємо:


Без мінімального замовлення!
Будь-які розміри та призначення!
Власне обладнання!
Знижки на обсяг друку!
Кожне замовлення з любов’ю!

Наші переваги: Зробіть замовлення та переконайтеся!

Приймаємо замовлення від 1шт!
Допрацюємо Ваш макет
Знижки від обсягу!
Спеціальні ціни для РА
Види самоклейок для друкуВиди наклейокПриклади робіт

Види нашого друку:
Цифровий, офсетний – це технологія прямого нанесення фарб на поверхню, що запечатується без застосування постійних друкувальних форм. Цифровий друк дозволяє виготовляти малі тиражні продукції в поліграфії, офсетний друк для великих тиражів.
Широкоформатний та інтер’єрний друк – вид цифрового друку, який виконується на спеціалізованих широкоформатних принтерах та плотерах. Широкоформатний друк для зовнішнього застосування (наприклад, банера), інтер’єрний друк для внутрішнього застосування високої якості.
УФ – різновид друку з використанням чорнила, яке застигає (фотополімеризується) під впливом ультрафіолетового випромінювання, утворюючи плівку на матеріалі, що запечатується. Дозволяє друкувати білим кольором.

Рекламні

Друк рекламних наклейок проводиться будь-яких розмірів, з будь-яким зображенням, для будь-яких поверхонь і умов, наприклад наклейка з логотипом: де є клієнт, там повинна бути і Ваша наклейка!

Для скла

Вікна, вітрини, вітражні, автомобільні та інші скла.

Транспортні

Друк наклейок на плівці для будь-якого виду транспорту, це може бути реклама, вишиванка або просто прикраса.

Напольні

Покажчики, Реклама, Сліди, ЛюбаПечать на плівці покажчиків, реклами, покажчиків у вигляді слідів, наприклад, або в будь-який інший формі. Часто актуальні в торгових центрах, метро, магазинах, офісах та ін.

Попереджувальні

Попереджувальні, що інформують, що вказують і ін.

Декоративні

Друк декоративних наклейок для будь-яких інтер’єрів та екстер’єрів!

Юмористичні

Наклейки з гумором і жартом піднімуть настрій.

Будь-які

Гарна наклейка завжди знайде, де приклеїтися!

Друкуємо і виготовляємо різні наклейки будь-яких розмірів і будь-якого призначення.
Від 1шт!

Бажаєте отримати кращу ціну?
пишіть нам office@rpkactive.com.ua
або телефонуйте нам за номерами (063)205 61 13, (098)948-2811, (095)316-13-39
Чи заповніть форму зправа
Друк на:
самоклеюча плівка Оракал (Orakal), самоклеючий папір рафлатак (Raflatac). Так само після друку можна зробити фігурну порізку наклейок будь-якої форми.

Плівки для друку: біла, прозора, перфорована (в дірочку)
Або виготовляється з білої або кольорових плівок Оракал (Orakal) з наступних серій:
-641 – стандартна будь-якого призначення
-751 – автомобільна

-8300 – прозора кольорова
– і інші (світловідбиваючі, светонакаплівающая, світлорозсіювальна та ін.)

Oracal — Найпоширеніший вид самоклейок – друк на самоклеючій плівці, використовується для виготовлення різноманітної друкованої продукції – від маленьких наклейок до величезних рекламних вивісок, в тому числі при поклейке авто і вітрин. Наклейки на сьогоднішній день широко використовуються. Наклейки ми зустрічаємо всюди.
One Way Vision — Перфорована плівка з однобічною прозорістю. На лицьовій стороні друкується зображення, виріб наклеюється на скло, а деякі екземпляри можна використовувати на нерівних поверхнях, зсередини приміщення або транспорту плівка створює ефект тонування, майже не втрачаючи прозорості. Так само можна замовити наклейки з Вашим логотипом на прозорій плівці.

Компанія Print Active надає виготовлення різноманітних наклейок. Наклейки на плівці Oracal – найпоширеніший вид друку на плівці, використовується для виготовлення різноманітної друкованої продукції – від маленьких наклейок до величезних рекламних вивісок, в тому числі при поклейке авто і вітрин. Ви хочете надрукувати наклейки на плівці? Компанія забезпечить Вас будь-якими наклейками. У тому числі Компанія займається виготовлення наклейок на авто. Друк наклейок на сьогоднішній день необхідна всім. Компанія може надрукувати наклейки на плівці оракал в Києві, розробити дизайн реклами і наклеїти наклейки: в компанії працюють досвідчені поклейщик. Друк на плівці? Друк наклейки на оракале? Для компанії Print Active не існує кордонів: друк на оракале в Києві або по всій Україні – просто зв’яжіться з компанією і обговоріть деталі.
Цифрова друкарня нашої фірми займається виготовленням різноманітних видів друкованої продукції. Для наших клієнтів ми надаємо широкий вибір зразків виготовленої нами продукції для вибору свого стилю, що підходить під особливості вашого бізнесу.
Новітні технології дозволяють випускати різноманітні повнокольорові види друкованої продукції, що відповідають сучасним стандартам. Наша продукція може бути виконана в чорно-білому або кольоровому варіантах, відрізнятися за форматом, якості і виду використаного паперу.